Zielony Ryneczek Ekologiczny – zapraszamy mieszkańców Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej!
Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska (SAKO) wraz z partnerami: Wielkopolską Izbą Rolniczą i Uniwersytetem Kaliskim im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego zapraszają mieszkańców Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej na Zielony Ryneczek Ekologiczny.
Termin i miejsce:
7 listopada 2025 r. w godz. 9:00-12:00 na targowisku przy ul. 3 Maja w Kaliszu.
Program wydarzenia:
- Strefa producentów
Prezentacje lokalnych producentów, degustacje ekologicznych produktów oraz spotkania z twórcami lokalnych specjałów; - Strefa warsztatów i konkursów
Warsztaty edukacyjne oraz konkursy dla dzieci i młodzieży z nagrodami, które w atrakcyjny sposób przybliżą tematykę ekologiczną. Zachęcamy do udziału szkoły z terenu Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej!
Wstęp wolny.
Wydarzenie będzie realizowane w ramach przedsięwzięcia pn. „Organizacja dwóch aglomeracyjnych zielonych ryneczków ekologicznych celem upowszechnienia wiedzy ekologicznej i przyrodniczej wśród mieszkańców Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz z budżetu Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska.
W razie pytań prosimy o kontakt:
e-mail: biuro@sako-info.pl
tel. +48 62 5985237

Poprzedni wpis
