DZIEDZINA I. WSPIERANIE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, ZATRUDNIENIA ORAZ AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

1 Cisek Tomasz
2 Dąbrowski Arkadiusz
3 Ferensztajn-Galardos Ewa Janina
4 Golińska-Gawrońska Joanna Daria
5 Jarmuszyńska Agnieszka
6 Kaszycki Zbigniew Bogumił
7 Kądziołka-Sabanty Hanna
8 Korzepski Piotr
9 Kozielski Paweł
10 Krawczyk Przemysław
11 Królczyk Grzegorz
12 Królczyk Jolanta
13 Kubas Dominik Tadeusz
14 Kubiak Dorota Jadwiga
15 Kwiatkowska Dorota
16 Makowiec Marek Jacek
17 Marska- Dzioba Natalia Barbara
18 Mianowska-Jarosz Monika
19 Nawrocka Iwona Magdalena
20 Nawrolska Izbela Alicja
21 Nowak Marcin Wiktor
22 Nowińska Ewa Anna
23 Piątkowski Marcin
24 Pilarski Tomasz
25 Piotrowski Marcin
26 Rejniak Katarzyna Maria
27 Rokicki Tomasz
28 Ruks-Wojtkowiak Magdalena Anna
29 Rybak Beata Ewa
30 Ryniec Agnieszka
31 Siudowska Katarzyna Maria
32 Skawiński Łukasz
33 Skorza Lidia
34 Sobczyk Sylwia Milena
35 Socha Bartłomiej Robert
36 Stajkowski Arkadiusz
37 Supińska Bogna Elżbieta
38 Supron Grzegorz
39 Winter Krzysztof
40 Witkowski Artur
41 Wojciechowska Emilia Agnieszka
42 Wojciechowski Marek
43 Zajkowska Monika Katarzyna
44 Zielińska Hanna

 

DZIEDZINA II. PROMOCJA STRATEGII NISKOEMISYJNYCH

1 Głowacz Anna
2 Grabarkiewicz Jakub
3 Grajda Piotr
4 Grajda Tomasz
5 Kaszycki Zbigniew
6 Kochanowicz Danuta
7 Kownacki Norbert
8 Kozielski Paweł
9 Mazur Dorota Aldona
10 Sidorczuk Michał
11 Supińska Bogna Elżbieta
12 Szaferska Katarzyna Monika
13 Świtalska Kinga Agata
14 Zwierzyk-Klimek Iwona

 

DZIEDZINA III. WYKSZTAŁCONE SPOŁECZEŃSTWO

1 Cisek Tomasz
2 Dąbrowski Arkadiusz
3 Drabik Szymon Piotr
4 Głowacz Anna
5 Golińska-Gawrońska Joanna Daria
6 Kądziołka-Sabanty Hanna
7 Kobak Jacek Filip
8 Korzepski Piotr
9 Kozielski Paweł
10 Kozik Dominik Andrzej
11 Kozik Magdalena Katarzyna
12 Krawczyk Przemysław
13 Królczyk Grzegorz
14 Królczyk Jolanta
15 Kubiak Dorota Jadwiga
16 Makowiec Marek Jacek
17 Marska- Dzioba Natalia
18 Mianowska-Jarosz Monika
19 Nawrolska Izabela Alicja
20 Nowak Marcin Wiktor
21 Nowińska Ewa Anna
22 Owczarek Mariusz Wiktor
23 Paszek Dorota Aurelia
24 Piotrowski Marcin
25 Przybył Jarosław
26 Przystalska Urszula
27 Rapeła Ewelina
28 Rejniak Katarzyna Maria
29 Rokicki Tomasz
30 Ruks-Wojtkowiak Magdalena Anna
31 Rybak Beata Ewa
32 Siudowska Katarzyna Maria
33 Skorza Lidia
34 Sobczak-Kupiec Agnieszka Lucyna
35 Socha Bartłomiej Robert
36 Supińska Bogna Elżbieta
37 Supron Grzegorz
38 Tadel Maciej Jarosław
39 Walentynowicz Joanna
40 Wojciechowska Emilia Agnieszka
41 Wojciechowski Marek
42 Woźniak Waldemar
43 Zielińska Hanna

 

DZIEDZINA IV. NOWOCZESNA INFRASTRUKTURA SŁUŻĄCA ROZWOJOWI

1 Ciesiółka Przemysław Jan
2 Cisek Tomasz
3 Głowacki Krzysztof Marcin
4 Głowacz Anna
5 Golińska-Gawrońska Joanna Daria
6 Grajda Tomasz
7 Jaruszewski Józef Paweł
8 Jodko Maciej
9 Kaszycki Zbigniew
10 Kobak Jacek Filip
11 Kodym Renata
12 Kozielski Paweł
13 Kucharska Sylwia
14 Marska- Dzioba Natalia Barbara
15 Mazur Dorota Aldona
16 Młynarczyk Konrad
17 Nawrolska Izabela Alicja
18 Owczarek Mariusz Wiktor
19 Pilarski Tomasz
20 Rejniak Katarzyna Maria
21 Rosiński Ryszard
22 Róg Ewa Joanna
23 Sidorczuk Michał
24 Socha Bartłomiej Robert
25 Woźniak Waldemar
26 Zapał Mateusz Bronisław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceń przydatność artykułu